Ortaklar Osgb  İş Sağlığı ve Güvenliği Ticaret Limited Şirketi
page-title-bg

Hakkımızda

Hakkımızda

03.10.2016 tarihinde kurulan ORTAKLAR OSGB İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ TİC.LTD. ŞTİ. unvanı ile kurulmuş bulunan şirketimiz; ERZURUM ve komşu illerinde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan yetkili İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri ve Diğer Sağlık Personellerinden oluşan profesyonel ekibiyle “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu” kapsamında firmalara İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri vermektedir.

 Sektöründe öncü olmayı hedefleyen firmamız 10.04.2023 tarihinde Posteroanterior (PA) Akciğer Radyografi çekimi, Solunum Fonksiyon Testi, Hemogram Testleri, Elektrokardiyografi Çekimi, Göz Fonksiyonları Ölçümü ve İşitme Testi alanlarının tamamında Sağlık Bakanlığı tarafından “Sabit Tıbbi Tetkik Mekanı” faaliyetlerini göstermesi için yetkilendirilmiştir.

Ortaklar OSGB olarak hedefimiz “İş sağlığı ve iş güvenliği” konusunda kalite ve profesyonellikten taviz vermeden ve yeni şubeler açarak kapsama alanını genişleten öncü firma olmaktır. Doğu Anadolu’da bunu başardık. Şimdi hedef tüm Türkiye…